Kurs video

Rozwijam to co mam, by osiągnąć to czego pragnę

22
Kup teraz 97.00 PLN

Czy realizujesz swoje marzenia?

Czy rozwijasz swój potencjał?

Czy żyjesz życiem, którym chcesz żyć?

Wiem, że są to nie łatwe pytania i same zadaję je sobie regularnie. Mam za sobą kilka osiągniętych marzeń; kilka takich, których nie osiągnęłam, oraz takie, z których osiągnięcia zrezygnowałam, a także takie, do osiągnięcia których dążę.

Dlaczego to robię? Ponieważ wtedy rozwijam swój potencjał oraz mam poczucie, że żyję pełnią życia.

Jeżeli podobnie jak ja, chcesz w pełni rozwinąć swój potencjał, to zapraszam Cię w podróż, którą odbędziemy razem. Jak będzie ona wyglądała?

Moduł pierwszy WDZIĘCZNOŚĆ

Zanim cokolwiek zmienisz w swoim życiu najpierw potrzebujesz być wdzięczna za to, co już masz. W przeżywaniu prawdziwej wdzięczności, potrzebujesz najpierw uporządkować swoją przeszłość, dzięki czemu możesz użyć jej „na swoich warunkach”. To uporządkowanie sprawia, że postrzegasz życie i siebie z perspektywy wdzięczności a nie braku.

Moduł drugi MARZENIA

Możesz żyć marzeniami, lub marzyć o życiu jakiego pragniesz. Nie jest łatwo realizować marzenia, dlatego tak wielu ludzi ich nie realizuje. Jeżeli jednak coś nie jest łatwe, to nie oznacza, że jest niemożliwe. Warto jest odważyć się, aby odkryć swoje marzenia i ustanowić je jako swoje życiowe priorytety.

Moduł trzeci PRZESZKODY i ZASOBY

Mamy zarówno jedne jak i drugie, jednak o wiele łatwiej jest widzieć te pierwsze. Właściwe postrzegania problemów oznacza rozróżnienie między przeszkodami, które są wewnątrz nas (jak to mawia mój szwagier „robaki w głowie”) a tymi, które są na zewnątrz nas, czyli obiektywne przeciwności.  Kiedy już je rozróżnimy poznamy praktyczne strategie do ich pokonania.

Wiele  z tych przeszkód możemy pokonać wykorzystując nasze zasoby, czyli potencjał, który w sobie nosimy. Często dopiero te trudne sytuacje sprawiają, że odkrywamy jak silni jesteśmy i jak wiele jesteśmy w stanie nauczyć się i dokonać.

Moduł czwarty PLAN DZIAŁANIA

Mówi się, że „plan jest niczym, ale planowanie jest wszystkim”. Żyjemy w szybko zmieniającym się społeczeństwie, podlegającym nieustannym zmianom, dlatego też niektórzy nic nie planują, bo życie jest zbyt zmienne. Wtedy jednak kiedy nie realizujemy własnych pomysłów na życie, ktoś inny sprawia, że realizujemy jego pomysły. Plan zarówno musi być elastyczny jak i po prostu musi być. Sztuki właściwego planowania możemy się jednka nauczyć by działać skuteczniej.

Moduł piąty PORAŻKI

Nawet jednak najwspanialszy plan nie pomoże nam uniknąć porażek w drodze do realizowania naszych marzeń. Niektórych z nich na szczęście możemy uniknąć, jeżeli wiemy jak. Ważne jest aby mieć z góry przygotowaną strategię, kiedy zdarzą się nam niepowodzenia. Najbardziej skuteczne jest stworzenie systemu, który „będzie działał; kiedy ty przestaniesz działać”.

Moduł szósty WSPARCIE i ŚWIĘTOWANIE

Wszystko jest możliwe, dla tego, kto nie musi tego osiągnąć sam. Na szczęście możemy stworzyć właściwe relacje, dzięki którym będziemy zarówno wspierani przez innych; jak i my będziemy wspierać. Takie obustronne wsparcie sprawia, że 1+1 = 11. Warto wiedzieć, jak stworzyć takie wsparcie.

Świętowanie to ważna i często zaniedbywana umiejętność. Oczywiście część satysfakcji czerpiemy z naszych osiągnięć; ale potrzebujemy też nauczyć się czerpać wsparcie ze sztuki świętowania. Ważne jest nie tylko osiągnięcie swoich marzeń, ale także nauczenie się aby je świętować.

Takie etapy ma nasza wspólna podróż, w której rozwiniesz to, co masz, aby osiągnąć to, czego pragniesz. Posłuchaj opinii niektórych z moich klientów:

Bożena masz dużą intuicję w jaki sposób zachęcać ludzi do działania. Pomogłaś mi uwierzyć, że sukcesy w życiu osiągają zwykli ludzie.Tylko konieczna jest wytrwałość i radość z najmniejszych powodzeń. Dzięki.

27 czerwca 2018 Weronika – Pielęgniarka

Bożena jest fantastyczną osobą do pracy z ludźmi i dla ludzi: zaraża dobrą energią, mobilizuje do działania i wspiera w konsekwentnym dążeniu do wyznaczonego celu. Warto rozwijać się w jej towarzystwie.

2 lipca 2018 Marta – Tłumaczka

Dzięki Bożenie osiągnęłam bardzo dla mnie ważny cel.” Otworzyły się drzwi do lepszego życia, których nie dostrzegałam” Dla mnie to była i nadal jest ogromna przyjemność uczestniczyć w jej sesjach. Profesjonalistka , godna zaufania, pełna pozytywnej energii.

30 czerwca 2018 Magda – technik administracji

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję