Kurs video

Jak zbudować markę, która zarabia?

20
Kup teraz 97.00 PLN

 

Zapraszam cię na kurs on-line, dzięki któremu nauczysz się:

Tydzień 1: Skąd brać treści do budowania marki eksperckiej?

Tydzień 2: Jak budować markę i zarabiać na Facebooku?

Tydzień 3: Jak budować markę i zarabiać na LinkedIn?

Tydzień 4: Jak budować markę i zarabiać na Youtube?

Tydzień 5: Jak budować markę i zarabiać poza internetem?

Tydzień 6: Jak stworzyć długoterminową strategię zarabiania na swojej marce?

REKOMENDACJE:

Jestem świeżo po ukończonym szkoleniu on-line BOGATY NAUCZYCIEL. Szkolenie było świetne! Mogłam liczyć na interakcję z Prowadzącym i możliwość przedstawiania Mu swoich problemów oraz wątpliwości. Wreszcie uzyskałam konkretne odpowiedzi na pytania, które od dawna sobie zadawałam. Bez tego pewnie dalej zastanawiałabym się co, jak i kiedy robić. Tak więc ruszyłam z kopyta z projektami, które już wcześniej rozpoczęłam lub dopiero planowałam zacząć. Niezwykle cenna była dla mnie wiedza dotycząca technicznych rozwiązań używanych do realizacji potencjalnych celów. W tym byłam naprawdę zielona :-). Ogromnym plusem szkolenia była i jest jego formuła: nie muszę nigdzie wyjeżdżać, żeby dostać solidną porcję wiedzy za okazyjną cenę. To rozwiązanie jest szczególnie cenne dla mnie - osoby o sporych ograniczeniach ruchowych. Jak zwykle odniosę się do systemu wartości, które reprezentuje Andrzej. Ponieważ są one spójne z moimi, mam ogromne zaufanie do Jego rad. Z czystym sumieniem polecam zatem tę formę nauki u wiarygodnego Przewodnika, który bardzo chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i odkryciami.

15 maja 2017 Maria - specjalista ds. żywienia człowieka / lektor

Pracowałam z Andrzejem ponad pół roku (sesje przez Skype raz w miesiącu). Efekt? Przeszłam transformację z osoby, która nie wiedziała, po co żyje, do człowieka świadomego swoich talentów i obdarowań, który może śmiało powiedzieć, że kocha swoje życie. Przed rozpoczęciem pracy z Andrzejem 16 lat pracowałam w domu odcięta od ludzi i przerażona kontaktem z nimi. W efekcie naszej pracy stworzyłam i prowadzę kurs online, założyłam i piszę bloga, napisałam książkę, pracuję nad zorganizowaniem grupowej imprezy outdoorowej. Gorąco polecam!

21 czerwca 2018 Gosia Procházka - autorka książki "Camino. Droga, która woła"

Miałem pakiet VIP w ostatnim szkoleniu. Wkleję po prostu moją ostatnią spontaniczną odpowiedź do Andrzeja po naszym telefonicznym cyklicznym spotkaniu, to powinno oddać moje spostrzeżenie co do jego pracy, sposobu prowadzenia osoby: "...Dziękuję za rozmowę, spotkanie, motywację i trzymanie jednego kursu, to ważne co robisz i zauważalne, że na wysokim poziomie, nie rozwodzisz się z materiałem, tematem tylko trzymasz inicjatywę i merytorycznie jesteś dobrze przygotowany, to się wyczuwa i to jest ogromna wartość, Twoja zaleta. Oby tak dalej, rozwijaj się, życzę powodzenia sukcesów..."

24 kwietnia 2019 Mariusz Kwiatkowski - Inżynier Jakości,

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję